STORK

Szukaj

Anuform®, Sondy/Elektrody do stosowania z Elektrostymulatorami EMS i EMG Biofeedback

Anuform® – sonda / elektroda doodbytnicza rektalna do użytku domowego i klinicznego, elektrostymulacja EMS i biofeedback EMG. Do stosowania z Elektrostymulatorami EMS i EMG Biofeedback

Kraj pochodzenia: Wielka Brytania.
Przeznaczona dla mężczyzn i kobiet. Stosowana przy elektrostymulacji leczącej nietrzymanie stolca, nietrzymanie moczu, nagłe parcia, zaburzenia erekcji, brak odczuwania doznań seksualnych i inne schorzenia związane z funkcjonowaniem okolic analnych oraz do wzmocnienia mięśni dna miednicy.  Anuform stosowany jest również dopochwowo, w sytuacjach gdy powinna być używana sonda o mniejszych rozmiarach, do subtelniejszej aplikacji dopochwowej.
Najbardziej komfortowa w użyciu i skuteczna w działaniu spośród wszystkich tego typu sond.  Doskonały stymulator zwieracza.  Anuform jest bardzo wygodny w użyciu i zapewnia doskonałą  stymulację nerwów i mięśni. Może być używany ze stymulatorem Pericalm i ze  wszystkimi urządzeniami do stymulacji i biofeedbacku.  Sonda ma anatomiczny kształt, jest lekka,  bezpiecznie pozostaje w miejscu stymulacji i nie ślizga się.  Półkoliste kształty styków, o dużej płaszczyźnie stymulacyjnej, dobrze przylegają do ścian odbytu i pobudzają mięsnie do skurczu, dzięki czemu nie ma konieczności ręcznego ustawiannia prawidłowej pozycji sobdy. Po włożeniu sondy do odbytu, pozwala ona mięśniom zwieraczy na zaciśnięcie się wokół szyjki sondy. 
Zbudowana jest z medycznego tworzywa sztucznego, gwarantującego najwyższy poziom higieny. Łatwa w stosowaniu i czyszczeniu. Wyposażona w kabel o długości 36 cm i złącze pin 2 mm, który jest odporny na zawilgocenie. Ergonomiczna budowa  pomaga we właściwej aplikacji sondy i łatwy wybór optymalnego miejsca stymulacji . Aplikacja elektrod jest łatwa, a używanie ich wygodne i bezpiecznie. 
Anuform to najnowsza wersja sondy, doskonale współpracująca z urządzeniami do biofeedbacku, doskonale przewodzi sygnał i ułatwia odczyt informacji. Zazwyczaj, na zabieg elektrostymulacji przeznacza się od 15 do 20 minut dziennnie.

Oferowany przez nas  Anuform jest bardzo łatwy w obsłudze i wyposażony w czytelną instrukcję w języku polskim.